Sıkça Sorulan Sorular

emnanayou.com'da yer alan tüm fiyatlar KDV dahil fiyatlardır.

emnanayou.com dan sipariş ettiğiniz bütün ürünler özenle üretilmiş emnanayou.com kutuları ve poşetleri içinde gönderilmektedir. Bu nedenle hediye paketi uygulamamız bulunmamaktadır.

emnanayou.com'a üye olurken bildireceğiniz e-posta adresinize, bilgilendirme seçeneğiniz açık ise belirli aralıklarla sitemizdeki fırsatlar hakkında bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Ödemeyi kredi kartı, banka kartı, sanal kart ile gerçekleştirebilirsiniz.

emnanayou.com'da EFT/Havale ile ödeme seçeneği bulunmuyor. Ödemelerinizi kredi kartı, banka kartı, sanal kart ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemeler İYZİCO ödemesistemi aracılığı ile yapılmaktadır. İYZİCO Ödeme panelinde taksitli seçeneğini seçerek taksitli ödeme yapabilirsiniz.

Vade farkı, bankanızın taksit seçeneklerine göre bankanız tarafından alınır. Ödeme sayfasında kart bilgilerini girdikten sonra çıkan taksit seçeneklerinde vade farkını görebilirsiniz.

emnanayou.com'da alışveriş yaparken kullandığınız karta ait bilgiler emnanayou.com tarafından görülmez ve emnanayou.com tarafından saklanmaz. Kartınız bilginiz dışında kullanılamaz.

emnanayou.com sitesinden aldığınız ürünler kişiye özel olarak üretildiğinden iade edilemez.

Emnanayou.com web sitesinden yapacağınız tüm alışverişleriniz için kargo ücreti İSTANBUL ONLINE TEKSTİL TİCARET A.Ş. tarafından ödenmektedir.

Sipariş ettiğiniz ürünler ödemenizi takiben en geç 20 gün içinde kargoya teslim edilir.

Teslimat adresinde teslim alacak şahıs yerine kimlik tespitiyle ikinci bir şahıs kargodan ürünü teslim alabilir.

Teslimat anında adresinizde bulunamaz iseniz kapınıza kargo şirketi tarafından ihbar notu bırakılarak gönderiniz kargo şirketinin dağıtım ofisine teslim edilmektedir. Bu notun tarihini müteakip 3 iş günü içinde kargo şirketinin dağıtım ofisine giderek gönderinizi bizzat teslim almanız gerekmektedir. 3 iş günü içinde dağıtım ofisinden teslim alınmayan gönderileriniz emnanayou.com deposuna iade edilir. Depoya ulaşan ürünleriniz için sizinle irtibata geçilip gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra adınıza tekrar gönderim yapılabilir. Size ulaşılamaz ise siparişiniz iptal edilir ve ücreti ödeme yaptığınız şekilde iade edilir.

Teslimat adresinin Kıbrıs olması durumunda da ücretsiz kargo geçerlidir.

Gönderiniz size teslim edildiğinde kolide ezilme, yırtılma, bükülme, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek herhangi bir durum görürseniz mutlaka kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar tespit ederseniz ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını talep ediniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından emnanayou.com'a ulaştırılacak ve ürünlerin değişimi tarafımızdan yapılacaktır.

Ürün kargoya verildikten sonra kargo bilgileri, e-posta adresinize ve faturadaki cep telefonu numaranıza SMS ile gönderilir.

Ürünün adresinize hangi gün teslim edileceği konusunda Yurtiçi Kargo tarafınıza ön bilgilendirme mesajı gönderecektir.

Fatura adresinizi teslimat adresiyle aynı seçebilir veya farklı bir adres girebilirsiniz.

Ürünü teslim alırken orijinal kutusunda, kargo paketinde veya üründe hasar, darbe, kırık, ezik, yırtık vb. kusur tespit ettiğiniz durumlarda kargo görevlisine hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekir. Kargo görevlileri, ürün teslimatı sırasında ürünü kontrol etmenizi beklemek zorundadır.

Kargonun kendisinde veya ambalajında herhangi bir hasar (yırtılma, patlak, ezilme, ıslanma vb.) meydana gelmesi halinde kargo görevlisi ile beraber tespit amaçlı düzenlenen belgedir.

Ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın. Herhangi bir hasar gördüğünüzde Hasar Tespit Tutanağı hazırlatın. Hasarlı ürünü size teslimatı yapan kargo firması ile geri gönderin. Yukarıdaki şartların sağlanması durumunda kargoda ürüne verilen zarardan kargo şirketi sorumlu olacaktır.

Bu durumda emnanayou.com'a e-posta ile bilgi vererek size yapılan e-posta bildirimlerini durdurabilirsiniz.

Üye girişi yapıp Hesabım menüsündeki Geçmiş siparişlerim sekmesini tıklayın. Bu şekilde tüm siparişlerinizi görebilirsiniz.

Telefon bilgilerinizi, Üye girişi yapıp Hesabım menüsündeki Hesap Bilgilerini Değiştir sekmesini tıklayarak değiştirebilirsiniz.

Adres bilgilerinizi, Üye girişi yapıp Hesabım menüsündeki Hesap Bilgilerini Değiştir sekmesini tıklayarak değiştirebilirsiniz.

Üye girişi sayfasında yer alan ' Parolanızı mı unuttunuz? butonuna tıkladıktan yeni şifre oluşturabilirsiniz.

Üye girişi yapıp Hesabım menüsündeki Hesap Bilgilerini Değiştir sekmesini tıklayarak değiştirebilirsiniz.